HEALTH LABS CARE spółka akcyjna

Junior Billing Specialist

Miejsce zatrudnienia
Białystok, Podlaskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • wstępne działania windykacyjne (windykacja miękka)
  • wsparcie zespołu księgowego
  • kontrola poprawności wystawionych dokumentów w systemie
  • dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów
  • udział we wdrażaniu nowych systemów oraz procesów w dziale
  • inne prace i zadania zlecone przez przełożonego
  • komunikacja zewnętrzna z Klientami
  • przygotowanie zestawień, raportów, rozliczeń wewnętrznych
  • ścisła współpraca z innymi działami, w szczególności z Działem Sprzedaży
  • kontrahentów
  • uzgadnianie rozrachunków z klientami
  • weryfikacja zgodności danych systemowych z dokumentami oraz danymi
  • przygotowanie dokumentacji na potrzeby windykacji
  • kontrola sald z odbiorcami, sygnalizowanie opóźnień w płatnościach
Wymagania (oczekiwane)
  • znajomość programu ENOVA mile widziana
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • dokładność, skrupulatność i umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy w firmie handlowej
  • chęć nauki i rozwoju
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. fakturowania
  • przynajmniej podstawowa znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych w zakresie wystawiania faktur sprzedaży
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel na poziomie minimum podstawowym
  • samodzielność i podejmowanie inicjatywy w zakresie zajmowanego stanowiska
  • zdolność analitycznego myślenia
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w modelu hybrydowym,
  • możliwość pracy zdalnej
  • praktycznie nieograniczoną przestrzeń do rozwoju.
  • brak dress code’u
  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich potrzeb i zobowiązań,
Health Labs Care jest polską firmą, która we współpracy z doświadczonymi specjalistami z zakresu żywienia, naukowcami i technologiami tworzy kosmetyki i suplementy diety w oparciu o najwyższe standardy jakie wyznacza współczesna nauka. Budujemy nasz zespół komplementarnie: mamy na pokładzie specjalistów z obszaru dietetyki, psychologii, marketingu i komunikacji, designu, technologii i e-commerce. Chcemy być najszybciej rozwijającą się polską firmą z sektora health & beauty. Wspólnie tworzymy i wprowadzamy na rynki polski i zagraniczne produkty, które pomagają naszym klientom zadbać o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Łączy nas dociekliwość i potrzeba dzielenia się wiedzą, która pomaga zrozumieć, że dbanie o siebie przestaje być uciążliwe, kiedy wiesz co robisz!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj