Onwelo Sp. z o.o.

Junior Business Development Manager

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Prosta 67, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Opieka nad zbudowanym portfelem klientów
  • Dostosowanie rozwiązań dla dalszego rozwoju naszych klientów (cross-selling, up-selling)
  • Odpowiedzialność za sprzedaż usług E2E z obszarów takich jak: software development, Test Factory, usługi w obszarze DevOps, infrastruktura i bezpieczeństwo IT, BI/DWH & Big Data, analiza biznesowo-systemowa i zarządzanie projektami, RPA (inteligentna automatyzacja)
  • Inicjowanie i udział w strategicznych spotkaniach z klientami, w tym negocjowanie warunków współpracy
  • Ścisła współpracować z zespołami HR i marketingu w celu budowania świadomości marki na rynku
  • Przygotowanie oferty sprzedaży i prezentacji zgodnie z potrzebami klienta, przy wsparciu ekspertów technologicznych z działów Delivery.
  • Aktywne poszerzanie portfolio naszych klientów na rynku DACH i USA, PL
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, zarządzania, finansów, ekonomii lub pokrewnej dziedziny
  • Dusza huntera, który jest otwarty na poszukiwanie nowych możliwości rynkowych
  • Komunikacja w języku angielskim na poziomie C1 w mowie i piśmie
  • Umiejętność skutecznego badania potrzeb Klientów i budowy z nimi długofalowych relacji biznesowych
  • Samodzielność, motywacja, konsekwencja i determinacja w osiąganiu celów sprzedażowych
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT (w tym również bodyleasingu dla działów IT)
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenia w pracy z klientami zagranicznymi z rynków takich jak DACH, Europa Zachodnia, Skandynawia, USA
Korzyści dla kandydata
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy oparte o work-life balance
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • Bogaty pakiet szkoleń, podnoszący Twoje kwalifikacje i umiejętności
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • świętowanie urodzin
  • parking dla pracowników
  • Solidny onboarding i wsparcie merytoryczne na każdym etapie, dzięki współpracy z doświadczonymi ekspertami
  • możliwość pracy zdalnej
  • napoje
  • firmowa drużyna sportowa
  • paczki świąteczne
  • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu
  • inicjatywy dobroczynne
  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • strefa relaksu
  • spotkania integracyjne
  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia
  • brak dress code’u

Onwelo to innowacyjna polska spółka technologiczna, specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań IT dla organizacji z różnych sektorów na całym świecie. Nasze obszary działalności obejmują tworzenie oprogramowania, jego rozwój i utrzymanie, a także wsparcie kompetencyjne na najwyższym poziomie.

Liczby mówią same za siebie:

- Aktywna współpraca z ponad 150 klientami z DACH, USA i Polski, realizując projekty od podstaw oraz rozwijając dedykowane rozwiązania IT.

- Zrealizowanych ponad 300 projektów.

- Obecność w 7 lokalizacjach w Polsce i 3 za granicą.

- Ponad 700 osób, w tym specjalistów i ekspertów, dbających o najwyższą jakość współpracy i usług.

W ciągu 8 lat funkcjonowania na rynku osiągnęliśmy wiele, ale jesteśmy gotowi na więcej!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj