Santander Bank Polska

Junior Incident Manager (k/m)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • wsparcie w planowaniu i nadzorowanie działań naprawczych podczas awarii IT w Banku
  • przygotowywanie wstępnych raportów i zleceń wynikających z awarii
  • udział w efektywnej komunikacji podczas awarii
  • nadzorowanie realizacji działań/zaleceń zawartych w raportach
  • analizowanie incydentów
Wymagania (oczekiwane)
  • ogólna znajomość zagadnień dotyczących sieci teleinformatycznych
  • otwartość na pracę w systemie zmianowym 24/7
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • dodatkowo docenimy: ukończone szkolenia lub certyfikat ITIL, znajomość systemów informatycznych Banku oraz doświadczenie w usuwaniu awarii IT
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole, ale także chęć indywidualnego rozwiązywania problemów IT
  • ogólna znajomość systemów operacyjnych, aplikacji i sprzętu IT oraz kompleksowe podejście do rozwiązywanych problemów
Korzyści dla kandydata
  • program rekomendacji pracowników
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • możliwość pracy zdalnej
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie nauki języków
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • wyprawka szkolna