AXXIOME HEALTH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Junior IT Specialist

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
5 000,00 - 6 500,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Powstańców Śląskich 7a, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Wsparcie w procesach bezpieczeństwa i dokumentacji: Wspierasz zespół przy wdrażaniu polityk bezpieczeństwa, monitorowaniu ich przestrzegania, oraz tworzeniu i aktualizowaniu dokumentacji procesów IT.
  • Monitorowanie i utrzymanie infrastruktury IT: Dzięki Twojej pomocy sprzęt działa sprawnie a systemy są dostosowane do aktualnych potrzeb Convista Group.
  • Uczestnictwo w projektach IT ConVista Group: np. zarządzanie uprawnieniami, wdrażanie rozwiązań EDR, czy wdrażanie rozwiązań z obszaru cybersecurity.
  • Onboarding nowych pracowników: Wprowadzasz nowych członków zespołu w środowisko IT firmy, zapewniasz im niezbędny sprzęt i dostępy do systemów.
  • Wspieranie użytkowników w codziennych problemach z oprogramowaniem i sprzętem IT przyu życiu Jiry: Szybo i sprawnie reagujesz na zgłoszenia i rozwiązujesz incydenty.
  • Wspieranie zarządzania zasobami i sprzętem: Od laptopów po drukarki - pomagasz w określaniu potrzeb sprzętowych, instalujesz i konfigurujesz.
Wymagania (oczekiwane)
  • Angielski B2
  • Podstawowa znajomość konfiguracji i protokołów sieciowych
  • Microsoft 365 (Teams, SharePoint)
  • Active Directory / Azure Directory
  • Empatia i wysoka kultura osobista
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i prywatnością danych użytkowników
  • Administracja / konfiguracja systemów Windows
Wymagania (mile widziane)
Niemiecki
Korzyści dla kandydata
  • pikniki rodzinne
  • możliwość pracy zdalnej
  • Międzynarodowe środowisko i… lokalna kultura – jesteśmy częścią grupy Convista. zespół IT składa się z Polaków i Niemców, dlatego w codziennej pracy będziesz korzystać z języka angielskiego, polskiego i jeśli chcesz – niemieckiego. Spokojnie! Oferujemy darmowe kursy językowe w godzinach pracy.
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • ubezpieczenie na życie
  • W swojej pracy będziesz w stałym kontakcie z użytkownikami końcowymi – rozwiązując problemy i zgłoszenia, efekty zauważysz od razu. W Convista wiemy, że support ma wielkie znaczenie i bardzo go doceniamy.
  • inicjatywy dobroczynne
  • Śniadania w biurze
  • paczki świąteczne
  • Zadaniowy czas pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • gry wideo w pracy
  • Koszty autorskie
  • 30 dni 100% płatnego urlopu
  • parking dla pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • 100% płatne L4 (od 8-33 dnia)
  • brak dress code’u
  • Program poleceń pracowniczych
  • Lekcje językowe w godzinach pracy
  • owoce
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowy urlop
  • Twój Lider ma na Ciebie plan – swoje wdrożenie rozpoczniesz od zadań związanych z supportem użytkowników w zakresie hardware i software. Wdrożymy Cię również w tematykę reorganizacji zarządzania uprawnieniami i wdrażania rozwiązań EDR. Spokojnie! Twój Lider będzie przy Tobie – systematycznie przekazując swoją wiedzę i monitorując etapy wdrożenia. Stawiamy na naukę poprzez działanie.
  • komputer do użytku prywatnego
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • PPK
  • świętowanie urodzin
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program rekomendacji pracowników
  • Coroczna rewizja wynagrodzeń
  • kawa / herbata
  • Komitet imprezowy w firmie
  • firmowa biblioteka

Convista jest jedną z wiodących firm consultingowych w zakresie transformacji. Wspieramy naszych klientów w projektowaniu i wdrażaniu procesów biznesowych oraz tworzymy rozwiązania end-to-end w obszarach SAP i IT.

Czerpiąc z naszego doświadczenia, wspólnie z naszymi klientami stawiamy czoła złożonym wyzwaniom. W realizowanych projektach łączymy branżowe know-how z pasją do technologii.