Platinum Mountain Hotel & SPA

Kelner / Kelnerka

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

ul. Kilińskiego 15b, Szklarska Poręba (powiat karkonoski), Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Gastronomia
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Obsługa Gości w punktach sprzedaży gastronomicznej obiektu,
  • Przestrzeganie norm i standardów HACCP,
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi kelnerskiej oraz dbałość o standard serwowanych produktów,
  • Utrzymywanie czystości stanowiska pracy,
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów i procedur,
  • Ścisła współpraca z pracownikami działu F&B oraz z innymi działami hotelu.
Wymagania (oczekiwane)
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Punktualność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,
  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista, dużo uśmiechu i pozytywnego nastawienia,
  • Znajomość języka angielskiego/ niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Umiejętność szybkiego reagowania i pracy pod presją czasu,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość na gościa oraz jego potrzeby,
Korzyści dla kandydata
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Paczki świąteczne,
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie nauki języków
  • Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu,
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program MultiLife Extra
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,
  • owoce
  • mieszkanie służbowe
  • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie resortu,
  • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,
  • śniadania pracownicze
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • kawa / herbata
  • Parking dla pracowników.
  • Posiłki pracownicze,
  • Program MultiLife Extra,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,
  • Ubezpieczenie grupowe,
Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i Platinum Adults, obiekt dedykowany dla gości dorosłych 12+. Resort dysponuje blisko 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi i oferuje swoim gościom bogatą, rodzinną infrastrukturę z kompleksem basenów, saun, siłownią oraz strefą SPA Dr Irena Eris Beauty, a także trzema restauracjami a'la carte i lobby barem.