Luneos Sp. z o.o.

Key Account Manager

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Długofalowa opieka nad Klientem oraz rozwój Klientów pod kątem produktowym.
  • Kontrola procesu i aktywne zarządzanie postępami projektu
  • Budowanie relacji z klientami na różnych poziomach organizacji
  • Prowadzenie procesów sprzedażowych, uwzględniających wszystkie produkty Luneos dedykowane do średnich i dużych firm w oparciu m.in. o: średnie i duże instalacje PV, farmy PV off-site, energia elektryczna, umowy cPPA, kogeneracja, przemysłowe oświetlenie LED, przemysłowe pompy ciepła, magazyny energii, odkup instalacji PV. Wszystkie produkty dostępne w finansowaniu abonamentowym (As-A-Service).
  • Negocjacje warunków umowy
  • Współpraca z firmami o obrotach 40 mln – 1 mld PLN, głównie w sektorze przemysłowym i produkcyjnym, ale także handel wielkopowierzchniowy, logistyka i inne
  • Angażowanie zasobów wewnętrznych w celu optymalnego przeprowadzenia projektu, w tym przygotowania oferty, audytów, budowania rozwiązania dla klienta (współpraca z Product House)
Wymagania (mile widziane)
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Umiejętność koordynowania / prowadzenia kilku projektów sprzedażowych równolegle
  • Doświadczenie z rynku energetycznego (EE, instalacje fotowoltaiczne)
  • Doświadczenie w pracy z klientami B2B
  • Zrozumienie aspektów technicznych/energetycznych produktów na poziomie umożliwiającym prowadzenie dialogu technicznego, bądź zaangażowanie w poszerzenie wiedzy z tego obszaru
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu długofalowych projektów sprzedażowych
  • Zaawansowane umiejętności negocjacyjne
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • Współpracę z ciekawymi ludźmi w budowaniu innowacyjnej firmy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Wysokie prowizje
  • prywatna opieka medyczna
  • Wyposażenie w narzędzia (samochód służbowy, laptop, tablet, tel. komórkowy)
  • Kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w interesujących projektach
  • elastyczny czas pracy
Luneos Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w usługach z zakresu efektywności energetycznej dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora przemysłowego. Naszą misją jest pomaganie polskim przedsiębiorcom w zmniejszeniu kosztów energii elektrycznej poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań. Zapewniamy Transformację Energetyczną 360, realizując wszystkie projekty w oparciu o innowacyjny model finansowania – niezależnie od posiadanego budżetu. W 100% finansujemy projekty Transformacji Energetycznej, zapewniając stabilne finansowanie, kompleksowe przygotowanie i realizację, oraz pełen serwis projektów z zakresu fotowoltaiki, modernizacji oświetlenia LED, kogeneracji, magazynowania energii, biomasy czy zielonej energii. Więcej informacji na www.luneos.pl.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj