GK Farmacol

Key Account Manager ds. Sieci FMCG

Miejsce zatrudnienia
ul. Szopienicka 77, Katowice, Śląskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Sporządzanie oferty i wyceny
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji handlowych
  • Współtworzenie akcji promocyjnych/marketingowych
  • Budowanie kategorii
  • Sprzedaż produktów marki własnej Farmacol: suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków, produktów higienicznych do krajowych (Rynek Tradycyjny) i międzynarodowych (Rynek Nowoczesny) sieci FMCG
  • Monitorowanie rynku oraz konkurencji
  • Promowanie określonych linii produktowych
  • Realizacja i kontrola budżetu sprzedażowego
  • Diagnozowanie potrzeb klientów i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań
Wymagania (mile widziane)
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność
  • Ustabilizowane relacje handlowe
  • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne
  • Orientacja na cel
  • Minimum 4 letnie poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży do sieci FMCG
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – szczególnie Excel
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Strategiczne myślenie
  • Wiedza o rynku FMCG
  • Umiejętności analityczne oraz interpersonalne
  • Zaangażowanie
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Umowę o pracę
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • Przyjazną atmosferę
  • paczki świąteczne
  • Bony świąteczne oraz paczki świąteczne dla dzieci do 18 roku życia.
  • Możliwość wzięcia udziału w dynamicznym rozwoju biznesu marki własnej opartego na ponad 400 sku wysokiej jakości.
  • Zniżki na produkty Marki Własnej
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Możliwości dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • parking dla pracowników
  • Możliwość elastycznego czasu pracy - Early Fridays
  • Dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci do 18 roku życia.
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover oraz do Medicover Sport
  • Pożyczki na cele mieszkaniowe,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • Świadczenie ślubne,
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do pobytu w Hotelu Belweder w Ustroniu / Villa Belweder w Zakopanem lub dofinansowanie do wypoczynku zorganizowanego

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć

w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj