TVM Transport & Logistics sp. z o.o.

Kierowca kat. C+E - pojedyncza/podwójna obsada

Wynagrodzenie
10 500,00 - 15 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Tychy, Śląskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Kierowca / kurier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • nadzór nad dokumentacją transportową
  • trasy realizowane głównie na kierunkach: Niemcy, Włochy, Austria, Węgry, Słowacja, Czechy
  • bezpieczny przewóz ładunków
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy jako kierowca co najmniej 1 rok lub chęć przyuczenia się w programie młodszy kierowca
  • uczciwość
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • znajomość podstaw dokumentacji CMR
  • dbałość o powierzony sprzęt
Korzyści dla kandydata
  • pracę w pojedynczej lub podwójnej obsadzie
  • inicjatywy dobroczynne
  • wypłatę zgodną z umową i zawsze na czas
  • firmowe ubranie robocze
  • służbowy telefon i wsparcie firmy 24h w każdym miejscu na trasie
  • dofinansowanie aktywności sportowych (karta Multisport),
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • parking dla pracowników
  • średnie miesięczne wynagrodzenie w wysokości 7500 - 10500zł na rękę, wypłacane w całości na konto kierowcy (kwota uzależniona od liczby i rodzaju wykonywanych tras)
  • paczki świąteczne
  • samochód przypisany do kierowcy na czas preferowanego systemu
  • możliwość pracy w systemie dopasowanym do potrzeb kierowcy: 2-3 trasy w tygodniu; system poniedziałek- piątek; system 2/1 lub 3/1,
  • nowoczesną flotę (Scania, Volvo, Man, Mercedes)
  • program rekomendacji pracowników

TVM Transport & Logistics- jesteśmy liderem w transporcie drobnicowym, działającym w branży TSL już od ponad 10 lat. W ramach naszej działalności specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie drogowym towarów. Nasze wartości to uczciwość, dotrzymywanie słowa i lojalność.

Nasz sukces zawdzięczamy zaangażowaniu pracowników, dlatego priorytetem są dla nas ludzie.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na sukces firmy, pracować z ludźmi z pasją i rozwijać karierę w firmie stawiającej na pracownika, czekamy na Twoje CV.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj