Adecco Poland Sp. z o.o.

Kierownik Biura

Miejsce zatrudnienia
ul. Marynarki Polskiej 195, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Jako Kierownik Biura będziesz odpowiedzialny za tworzenie i realizację planów sprzedażowych;
  • Chcemy razem z Tobą nieustannie się rozwijać, dlatego docenimy Twój każdy pomysł i aktywne uczestnictwo we wdrażaniu działań wspierających rozwój współpracy z klientami (cross-selling, up-selling).
  • Do Twoich zadań będzie również należeć stały kontakt z naszymi Klientami. Jest to obszar, na którym szczególnie nam zależy, ponieważ wiąże się z budowaniem i dbaniem długotrwałych relacji biznesowych z kluczowymi Klientami;
  • Stawiamy na pracę zespołową, dlatego zależy nam, aby Twoja wiedza i doświadczenie były wsparciem dla Twoich współpracowników przy realizacji zadań i zamówień rekrutacyjnych;
  • Zależy nam na stałym pozyskiwaniu nowych i interesujących Klientów i to właśnie w tym obszarze twoja wiedza i sugestie będą ogromnym atutem. Bowiem do Twoich zadań należeć będzie aktywny rozwój biznesu;
  • Cenimy sobie współpracę dlatego chcemy abyś motywował i dbał o wysokie zaangażowanie i dobrego ducha zespołu;
  • Nieoceniona będzie Twoja pomoc przy aktywnym wpływaniu i bieżącym badaniu satysfakcji pracowników tymczasowych oraz zadowolenia klienta;
  • Chcemy skorzystać z Twojej ekspertyzy w zarządzaniu biurem oraz podległym zespołem;
Wymagania (oczekiwane)
  • W zadaniach jesteś zorientowany na cel i wynik oraz pracą zespołową dążysz do jego realizacji;
  • Masz doświadczenie w obsłudze klientów z sektora B2B;
  • Wykazujesz się inicjatywą i przedsiębiorczością;
  • Komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci trudności.
  • Jesteś osobą otwartą, o znakomicie rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych;
  • Min. 2-3-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w roli managerskiej w branży usługowej;
  • Podchodzisz z pasją do wykonywanej pracy i współpracy z podległym zespołem;
  • Doświadczenia w branży rekrutacyjnej będzie dodatkowym autem;
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Będziemy świętować razem z Tobą! Na Twoje urodziny i nadchodzące jubileusze przygotujemy wyjątkowe niespodzianki.
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • Poza standardowym wymiarem urlopu, czekają Cię dodatkowe dni wolne, dzięki naszym benefitom;
  • Nie martw się o opiekę medyczną i ubezpieczenie – u nas jest całkowicie darmowe;
  • Korzystamy z wewnętrznej platformy szkoleniowej, bogatej w różnorodne szkolenia;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód);
  • ubezpieczenie na życie
  • U nas znajdziesz stabilne zatrudnienie i możliwość uzyskania premii, na którą wspólnie pracujemy;
The Adecco Group jest wiodącą na świecie firmą, która świadczy usługi doradcze i dostarcza rozwiązania w zapewnieniu wykwalifikowanej kadry. Naszą motywacją jest ambitny cel - tworzenie pozytywnej przyszłości dla każdego.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj