Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. j.

Kierownik ds. Utrzymania Czystości

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
9 000,00 - 11 500,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
ul. aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 39, Gliwice, Śląskie, Polska
Kategorie:
Sprzątanie
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • nadzorowanie i koordynowanie współpracy ze zewnętrznymi firmami w zakresie usług sanitarnych i czystościowych
  • zarządzanie magazynem chemii, materiałów eksploatacyjnych, wyposażenia, narzędzi i maszyn wykorzystywanych do obsługi procesu utrzymania czystości.
  • zarządzanie podległym, prawie 30-osobowym zespołem
  • zarządzanie procesem segregacji i utylizacji surowców wtórnych oraz odpadów, a także obsługiwanie procesu zwrotów surowców wtórnych z marketów
  • koordynowanie prac porządkowych wewnątrz i na zewnątrz centrum dystrybucyjnego oraz nadzorowanie i optymalizacja działania obszaru utrzymania czystości
Wymagania (oczekiwane)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w godzinach nocnych.
  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem pracowników
  • umiejętności planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i przywódcze
  • dobra znajomość Ms Office, szczególnie Excel
Wymagania (mile widziane)
doświadczenie w sektorze usług utrzymania czystości.
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • bony towarowe
  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • prywatna opieka medyczna
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • wyprawka dla dziecka
Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Zostań częścią naszego zespołu i każdego dnia dbaj o to, aby nasze sklepy były na czas w pełni zaopatrzone w różnorodne i świeże produkty. Przenieś swoje umiejętności bezpośrednio do naszych centrów logistycznych lub pokaż swój talent w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.