Zarmen Sp.z o.o.

Kierownik - Inżynier robót budowlanych

Miejsce zatrudnienia
Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją,
  • przygotowanie dokumentacji odbiorowej.
  • przygotowywanie wsadów technicznych do zapytań ofertowych,
  • skuteczne rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • zapewnienie przestrzegania wszelkich norm BHP na placu budowy,
  • wsparcie Kierownika Robót w organizacji działań budowlanych,
  • sporządzanie przedmiarów robót,
  • nadzorowanie prac na budowie zgodnie z dokumentacją, w tym prac podwykonawców zgodnie z instrukcjami Kierownika robót budowlanych,
Wymagania (mile widziane)
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz chęci rozwoju,
  • czynne prawo jazdy kat B.
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, efektywnej pracy w zespole,
  • znajomość obsługi programów AutoCad, Norma PRO, pakietu MS Office,
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym lub pokrewnym,
  • samodzielność, wysoka inicjatywa i dyspozycyjność,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
  • kawa / herbata
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • udział w ciekawych projektach w zakresie branży przemysłowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • spotkania integracyjne

ZARMEN Sp. z o.o. koncentruje swoją działalność w sektorze usług budowlano - montażowych i służb utrzymania ruchu zakładów przemysłowych. Realizuje inwestycje przemysłowe w formule generalnego wykonawstwa, zapewniając inwestorowi kompletną realizację obiektów przemysłowych „pod klucz”.

ZARMEN jest podmiotem dominującym GRUPY ZARMEN - lidera na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych i jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce. GRUPA ZARMEN składa się z 7 spółek o szerokim i komplementarnym zakresie działalności.

Wejdź na www.zarmen.pl i dowiedz się więcej o naszej działalności.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj