LipCo Foods: SuperDrob | CPF Poland

Kierownik / Kierowniczka Magazynu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Traktorowa 180, Łódź, Łódzkie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Nadzór nad przyjmowaniem ilościowym i jakościowym towarów,
  • Bieżąca kontrola ruchów magazynowych,
  • Raportowanie efektów pracy Działu do Przełożonego,
  • Nadzór nad właściwym składowaniem materiałów,
  • Nadzór nad zachowaniem norm systemu HACCP,
  • Składanie zamówień do Działu Zakupów,
  • Organizacja i nadzór pracy całego Działu,
  • Ścisła współpraca z innymi działami Spółki.
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Umiejętność ustalania priorytetów, elastyczność w działaniu oraz otwartość na zmiany,
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu i zadań.
  • Uprawnienia na wózki unoszące oraz podnośnikowe (UDT),
  • Predyspozycje i umiejętności do kierowania grupą,
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań,
  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynem oraz zespołem pracowników na stanowisku kierowniczym (koordynator, kierownik magazynu),
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju i stabilizacji zawodowej,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • program rekomendacji pracowników
  • Prywatna opieka medyczna,
  • inicjatywy dobroczynne
  • ubezpieczenie na życie
  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,
  • Współpracę w zaangażowanym, ambitnym zespole w nowoczesnej i dynamicznej firmie
  • nagrody jubileuszowe
  • spotkania integracyjne
LipCo Foods to polska multifoodowa organizacja, której motto brzmi: nakarmić świat w sposób zrównoważony. Działając w wielu obszarach sektora spożywczego, docierając do odbiorców na całym świecie, a także dostarczając żywność najwyższej jakości, mamy wszelkie narzędzia by swoją wizję realizować. Ponadto stoi za nami doświadczenie i wiedza płynące z ponad 30 lat obecności na rynku. Nieustanny rozwój i coraz większy potencjał sprawiają, że nasza organizacja rośnie, w związku z czym zatrudniamy kolejnych specjalistów, a także dostosowujemy struktury do wymagań nowoczesnego biznesu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik / Kierowniczka Magazynu.