Provident Polska S.A.

Kierownik / Kierowniczka Okręgowy/a ds. Sprzedaży

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Etyka biznesowa jest dla Ciebie bardzo ważna, więc budujesz zespół, dbając o uczciwość, transparentność i zgodność z przepisami.
  • Dbasz o nienaganną reputację firmy.
  • Odpowiadasz za realizację celów sprzedażowych i obsługowych w Okręgu.
  • Skutecznie przekładasz strategię na konkretne operacyjne plany i taktyki uwzględniając specyfikę każdego produktu dostępnego w ofercie.
  • Budujesz i efektywnie zarządzasz wielopoziomowym zespołem o strukturze rozproszonej, skupionym na sprzedaży i obsłudze oferty multiproduktowej.
  • Tworzysz innowacyjne strategie sprzedażowe dla oferty multiproduktowej w zarządzanym Okręgu.
  • Monitorujesz bieżącą sytuację w Okręgu m.in.. zachowania konsumenckie, działania konkurencji i wdrażasz rozwiązania mające na celu rozwój biznesu na swoim terenie.
  • Opracowujesz i zarządzasz budżetem Okręgu, bierzesz udział w opracowaniu budżetów dla całego Makroregionu.
  • Odpowiadasz za zgodność realizacji wszystkich działań w Okręgu z obowiązującymi przepisami prawa i wewnętrznymi standardami (ze szczególnym uwzględnieniem wymogów KNF).
Wymagania (oczekiwane)
  • Cechuje Cię silna etyka biznesowa oraz zdolność do podejmowania trudnych decyzji zgodnie z zasadami uczciwości i zgodności z przepisami.
  • Posiadasz wiedzę z zakresu wymogów prawnych sektora finansowego, w tym bankowego i ubezpieczeniowego (wiedza z zakresu regulacji KNF, UOKiK będzie dodatkowym atutem).
  • Masz wykształcenie wyższe.
  • Potrafisz skutecznie przekładać strategię na konkretne plany i działania operacyjne.
  • Masz umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia.
  • Nie boisz się podejmować decyzji i egzekwować wyników.
  • Posiadasz wysokie kompetencje interpersonalne w obszarze zarządzania relacjami i budowania zespołów (szczególnie zespołów o rozproszonej strukturze), poparte sukcesami.
  • Masz min. 5 lat doświadczenia w opracowywaniu i wdrażaniu strategii sprzedażowej dla oferty multiproduktowej, budowaniu budżetów oraz zarządzaniu efektywnością kosztową (mile widziane w sektorze finansowym).
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji.
  • Twoje dotychczasowe wyniki potwierdzają, że cechuje Cię silna orientacja na cel oraz zdolność do ich osiągania.
  • Aktywności wspierające rozwój w organizacji np. cykl szkoleń „Skuteczny Manager” dla osób obejmujących stanowiska kierownicze.
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • gry wideo w pracy
  • Przyjazne środowisko pracy – 11 razy z rzędu otrzymaliśmy nagrodę Top Employer.
  • służbowy samochód
  • Stabilne zatrudnienie – 89% osób jest zatrudnionych na umowę o pracę, na czas nieokreślony.
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • Dostęp do platformy rozwojowej, obejmującej szkolenia e-learningi, podcasty i webinary.
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej ProviBenefity, zasilanej co miesiąc kwotą do wykorzystania lub dofinansowanie do Twojej karty Multisport – wybierasz spośród 5 rodzajów kart.
  • Bezpieczeństwo – jesteśmy na polskim rynku już 25 lat.
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Pełne wdrożenie pod okiem mentora, w tym pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych.
  • ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie psychologiczne pracowników, obejmujące m.in. opiekę psychologa (również dziecięcego), psychoterapeuty, dietetyka, coaching.
  • służbowy telefon do użytku prywatnego