Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

Kierownik / Kierowniczka Sprzedaży

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Lublin, Lubelskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Podejmowanie aktywnych, ukierunkowanych i skutecznych działań zmierzających do zwiększenia sieci sprzedaży
  • Rekrutacja i wdrażanie zespołu sprzedażowego
  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych za pośrednictwem kanału agencyjnego
  • Nadzór nad sprzedażą podległej sieci Agentów
  • Zwiększanie potencjału aktualnej sieci sprzedaży
Wymagania (oczekiwane)
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży ubezpieczeń - warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 10 osób)
  • Doświadczenie we współpracy z siecią agencyjną
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy lat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Samodzielność w działaniu
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży
  • Umiejętność budowy i rozwoju struktur sprzedaży
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Regionu w branży finansowej
  • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowania do szkoleń oraz kursów językowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe
  • Premia miesięczna uzależniona od osiąganych wyników i realizacji celów
  • program rekomendacji pracowników
  • Zwrot kosztów z tytułu eksploatacji samochodu (tzw. kilometrówka)
  • Elastyczne godziny pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem stałym
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna i możliwość wykupienia karnetu sportowego

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy