ERBUD Group

Kierownik kontraktu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Płock, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • utrzymywanie kultury organizacyjnej Spółki i jej twórczy rozwój w nadzorowanym zespole.
  • zarządzanie kontraktem, nadzór nad harmonogramem realizacji prac projektowych oraz odpowiedzialność za wynik finansowy kontraktu;
  • kierowanie wykonaniem i organizacją procesu realizacji budowy, w szczególności: zarządzanie zespołem, zarządzanie budżetem, zarządzanie zakresem (projektem technicznym), zarządzanie ryzykiem, nadzór nad realizacją zakupów materiałów i usług, nadzór jakościowy;
  • nadzór nad przestrzeganiem postanowień umów a także procedur postępowania oraz egzekwowanie wszelkich uprawnień spółki wynikających z powyższego;
  • raportowanie o stanie wykonania, wyzwaniach, ryzykach na etapie realizacji kontraktu do przełożonych;
  • raportowanie i utrzymywanie danych na platformach cyfrowych i systemach CDE i ERP;
  • bezpośrednia relacja z Klientem;
  • przygotowanie harmonogramów dyrektywnych, a w szczególności: finansowego, rzeczowego i zakupów;
Wymagania (oczekiwane)
  • dobrze zna przepisy z zakresu Prawa budowlanego;
  • posiada praktyczną znajomość zasad zarządzania projektami;
  • potrafi delegować zadania;
  • komunikuje się w języku angielskim;
  • jest zorientowana na cel a przy tym nastawiona na współpracę i sprawną komunikację w zespole;
  • posiada umiejętności związane z kierowaniem, motywowaniem, angażowaniem zespołu pracowników;
  • DO TEJ ROLI POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA:
  • swobodnie czyta dokumentację techniczną;
  • posługuje się pakietem MS Office, AutoCAD, MS Project;
  • posiada doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych i publicznych;
  • posiada znajomość zasad kosztorysowania i harmonogramowania;
  • poszukuje stabilnego zatrudnienia w dużej organizacji;
  • potrafi zarządzać finansami na projekcie;
  • jest otwarta na rozwój zawodowy;
  • posiada co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w podobnej roli po stronie generalnego wykonawcy;
  • jest mobilna/otwarta na delegacje.
  • potrafi działać pod presją czasu;
  • posiada wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek – budownictwo o specjalności konstrukcyjno-budowlanej);
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • partnerska atmosfera współpracy
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 LAT. Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce*. Jesteśmy notowani na GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH i wchodzimy w skład indeksu WIG Budownictwo.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Projekty realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII, Francji, Austrii i Norwegii.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).