ASAJ Sp. z o.o.

Kierownik księgowości

ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 1, Siedlce, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • monitorowanie i analizowanie rachunków księgowych
  • kontrola dokumentów i procedur pod kątem ich zgodności z przepisami podatkowymi oraz regulacjami zawartymi w ustawie o rachunkowości oraz polityce rachunkowej firmy
  • opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • udział pod nadzorem Głównej księgowej w przygotowywaniu sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, audytu, banków oraz innych instytucji zewnętrznych
  • współpraca z audytorami i konsultantami podatkowymi w celu zapewnienia
  • udział i wsparcie Głównej księgowej w księgowym zamknięciem roku i przygotowaniu rocznego sprawozdania finansowego w tym bezpośrednia współpraca z audytorem
  • zarządzanie, ze wsparciem Głównej księgowej, kilkuosobowym działem księgowości (nadzór merytoryczny i organizacyjny)
  • zgodności z przepisami prawa składanych deklaracji i sprawozdań
  • przygotowanie okresowych i rocznych deklaracji podatkowych Spółki przedkładanych do akceptacji Głównej księgowej
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
Wymagania (mile widziane)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse i rachunkowość, ekonomia, poszerzone o specjalistyczne kursy w zakresie księgowym
  • znajomość i umiejętność interpretowania i praktycznego stosowania przepisów ustawy o rachunkowości, krajowych standardów rachunkowości i prawa podatkowego
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zespole finansowym i/lub na stanowisku głównej/-ego księgowej/-ego
  • dokładność, komunikatywność, pro aktywność w działaniu
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej/-ego
  • gotowość do prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych
  • gotowość do pracy stacjonarnie w Siedlcach
  • samodzielność, poczucie odpowiedzialności za pracę własną i zespołu
  • znajomość programu finansowo-księgowego Comarch ERP XL
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • możliwość rozwoju zawodowego - transparentne ścieżki rozwoju kariery
  • możliwość pracy zdalnej
  • duży zakres samodzielności w realizacji zadań
  • elastyczny czas pracy
  • komputer do użytku prywatnego
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • pracę nastawioną na długofalową współpracę z możliwością rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - specjalistyczne szkolenia, dofinansowanie studiów
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program rekomendacji pracowników
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale

Jesteśmy polską firmą rodzinną, działającą w branży elektrotechnicznej, energetycznej i OZE, funkcjonującą na krajowym rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży: stacjonarnej oraz mobilnej o zasięgu ogólnopolskim, a także profesjonalną platformę internetową www.asaj.pl.

Stawiamy na rozwój naszej kadry, dlatego priorytetem są u nas awanse wewnętrzne oparte na ścieżkach kariery i systemie szkoleń. Dofinansowujemy pracownikom kursy oraz studia, aby podnosili swoje kwalifikacje. Opiekujemy się każdym nowym pracownikiem na wszystkich etapach wdrożenia w firmie. Szukamy osób ambitnych, pracowitych i rzetelnych.

Jeśli posiadasz te cechy, nie zwlekaj - prześlij do nas swoje CV.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj