DP Polska S.A.

Kierownik Lokalu Gastronomicznego, Domino's Pizza Kielce

Wynagrodzenie
7 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

8 400,00 PLN Netto
Miesięcznie B2B
Miejsce zatrudnienia
ul. Wapiennikowa 14, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Kategorie:
Gastronomia
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współrealizacja celów sprzedażowych poprzez wsparcie zespołu pracującego na zmianie
  • Aktywna pracą w restauracji
  • Wsparcie młodej kadry, która dopiero rozpoczyna przygodę w branży
  • Zarządzaniem zmianą, w celu zapewnienia przestrzegania standardów firmy przez zespół
Wymagania (mile widziane)
  • Mile widziane posiadanie doświadczenia we współzarządzaniu lokalem gastronomicznym lub prowadzeniu zmiany w lokalu gastronomicznym/stacji benzynowej, sklepie
  • Umiejętność zarządzania zespołem i interpersonalne - komunikowanie bieżących celów, wymogów i zasad należy do codzienności na tym stanowisku
  • Bycie osobą dyspozycyjną, zaangażowaną, sumienną oraz decyzyjną
  • Aktualna książeczka Sanepid lub chęć jej wyrobienia
Korzyści dla kandydata
  • Comiesięczny system premiowy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy bez dodatkowych opłat
  • Zniżka na kartę sportową
  • Zniżki na nasze produkty
  • prywatna opieka medyczna
  • Posiłek pracowniczy (pizza za 5zł)
  • Pracę na podstawie: umowy zlecenia, umowy B2B, umowy o pracę
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
Co kryje się za sukcesem jednej z najlepszych na świecie marek restauracyjnych? To ludzie, którzy chcą, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego. To co motywuje ludzi do pozostania z nami, to praca z pełnymi pasji i utalentowanymi współpracownikami, którzy chcą, aby Domino’s było najlepszą siecią pizzerii wszędzie tam, gdzie pojawia się restauracja.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj