Amplus Sp. z o.o.

Kierownik Magazynu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Wałycz (powiat wąbrzeski), Kujawsko-pomorskie, Polska
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Magazynu poprzez analizę istniejących wskaźników oraz czynny udział w tworzeniu nowych KPI
  • Dbałość o utrzymanie porządku na magazynie zgodnie z systemem 5S
  • Optymalizacja stanowisk pracy
  • Motywowanie i rozwijanie podległego zespołu
  • Koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu jakości, handlu, logistyki
  • Przygotowywanie magazynu do audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Nadzór nad przestrzeganiem w pracy standardów bezpieczeństwa
  • Odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Weryfikację zgodność stanów magazynowych ( poprawność: przyjęć, produkcji, wydań)
  • Zapobieganie incydentom i szkodom w magazynie dzięki stosowaniu środków bezpieczeństwa oraz odpowiednie szkolenie pracowników
  • Planowanie pracy magazynu m.in. przez nadzór nad prawidłowym obiegiem towaru i dokumentacji magazynowej
  • Weryfikacja poprawności funkcjonowania istniejących procesów oraz współpraca w ich optymalizacji
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w nadzorowaniu i/lub koordynacji pracy zespołu osób
  • Silne zdolności organizacyjne
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie zarządzania, logistyki lub pokrewnych dziedzin,
  • Orientacja na rozwój i realizację ambitnych celów
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku, umiejętność radzenia sobie z presją i podejmowania szybkich decyzji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
  • Umiejętność analizy danych i trendów, w celu podejmowania decyzji
  • Zorganizowanie odpowiedzialność i konsekwencja
  • Dobre umiejętności interpersonalne i przywódcze (leadership)
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata na analogicznym stanowisku
  • Umiejętność obsługi pakietu ms office (szczególnie excel)
Wymagania (mile widziane)
Znajomość narzędzi i metodologii lean, six sigma, kaizen
Korzyści dla kandydata
  • Umowę o prace / Kontrakt B2B
  • Przyjazne warunki pracy, ciekawy zespół pracowników, dobrą atmosferę
  • Możliwość zapoznania się z innowacyjnymi technologiami w produkcji warzyw i owoców
  • spotkania integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • Kartę multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Naukę j. obcych
  • Ubezpieczenie grupowe i medyczne
AMPLUS Sp. z o.o. to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów świeżych owoców i warzyw. W AMPLUS wyznaczamy najwyższe standardy jakości – na każdym polu. Wiemy jak ważni w tym procesie są nasi Pracownicy, dlatego zapewniamy im najwyższej jakości warunki pracy i rozwoju.