Maspex

Kierownik Magazynu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Sady (powiat poznański), Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia prawidłowego działania procesów,
  • koordynacja zasobów ludzkich w zakresie nadzoru, zarządzania czasem pracy, rozwoju zawodowego i motywowania,
  • kontrolowanie i zarządzanie wydajnością pracowników – przygotowywanie analiz i wdrażanie działań korygujących
  • nadzór nad prawidłowym wykonywaniem wyznaczonych zadań,
  • raportowanie wydajności magazynu i przygotowywanie raportów dla przełożonego.
  • Zapewnienie właściwego środowiska pracy, z poszanowaniem przepisów prawa pracy, procedur BHP oraz ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska,
  • zarządzanie i monitorowanie procesów magazynowych,
  • tworzenie i rozliczanie harmonogramów pracy,
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolności przywódcze i umiejętność efektywnego zarządzania zespołem,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • znajomość procedur i systemów magazynowych,
  • doskonała organizacja pracy i dbałość o szczegóły,
  • znajomość programów komputerowych tj. Microsoft Office, dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Magazynu lub podobnym,
Korzyści dla kandydata
  • karta MultiSport
  • praca u lidera na rynku – producenta znanych i kultowych alkoholi,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • prywatna opieka medyczna
  • wyprawka dla dziecka
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość realizacji własnych koncepcji i pomysłów w praktyce,
  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna Lux Med, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie dla siebie i członków rodziny, paczki na święta, dofinansowanie do obiadów, działania dedykowane dla rodziny takie jak wyprawka dla pierwszoklasisty, zniżki na produkty firmowe.
  • zdobywanie doświadczenia w dynamicznym, nastawionym na współpracę zespole,
  • paczki świąteczne
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość udziału w konkursach dla pracowników oraz wydarzeniach wewnątrzfirmowych,
  • wyprawka szkolna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!