Climamedic Sp. z o.o. Sp. k.

Kierownik Pionu Wycen i Przygotowania Inwestycji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

ul. Stanisława Bodycha 73a, Reguły (powiat pruszkowski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Sporządzanie opisu określającego rodzaj i ilość materiałów
  • Współpraca z działami firmy, dostawcami oraz klientami
  • Współpraca z działem realizacji inwestycji w zakresie przedmiarowania, ofertowania i kontraktowania w zakresie robot ogólnobudowlanych, elektrycznych i instalacyjnych, sprzętowych/wyposażenia;
  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji oraz dokumentów przetargowych
  • Szacowanie ekonomicznej opłacalności przedsięwzięcia
  • Współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen i produkcji
  • Pozyskiwanie informacji w zakresie planowanych kosztów
  • Przeprowadzanie analizy różnego rodzaju kosztorysów, np. ślepego, ofertowego, wstępnego
  • Nadzorownie i Kontrolowanie procesu ofertowego oraz przygotowania produkcji
  • Udział w procesach koordynacyjnych prac projektowych oraz realizacji inwestycji,
  • Kompleksowe przygotowanie ofert do Inwestorów i skoordynowanie finalnej oferty na bazie współpracy międzybranżowej w zakresie technicznym/wyceny kosztów
  • Dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki.
  • Budowanie bazy podwykonawców, dostawców, projektantów oraz cen jednostkowych
  • Ścisła współpraca z Dyrektorami Realizacji, Kierownikami Kontraktu i Kierownikami budowy
  • Ustalanie wartości nakładów w przygotowanych kosztorysach
  • Analiza możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych wraz z ich analizą kosztową
Wymagania (oczekiwane)
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników
  • Doświadczenie - min. 2 lata na stanowisku kierownika robót lub kierownika przygotowania produkcji
  • Obsługa oprogramowania do opracowywania kosztorysów
  • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość procesów ofertowych oraz umiejętność wnikliwej analizy dokumentów ofertowych
  • Wykształcenie wyższe techniczne w odpowiedniej specjalizacji
  • Znajomość środowiska MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i pracy w zespole
  • Doświadczenie w procesie ofertowania/ kosztorysowania, oraz pozyskania specjalistycznych firm podwykonawczych
Korzyści dla kandydata
  • pakiet relokacyjny,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
  • realizacja ciekawych projektów
  • prywatna opieka medyczna
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dla kandydatów z innych części Polski zapewniamy pomoc w relokacji (zakwaterowanie po stronie firmy)

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy, jest firmą polską zajmującą się generalnym wykonawstwem w zakresie budownictwa tradycyjnego oraz specjalistycznego, w szczególności w dziedzinie obiektów służby zdrowia, laboratoriów oraz skomplikowanych obiektów inżynierskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy realizacji obiektów zarówno w technologii tradycyjnej jak i nowoczesnego budownictwa modułowego.