SESCOM S.A.

Kierownik projektu HVAC z językiem niemieckim i angielskim

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przeglądy projektów dla interesariuszy.
  • Szacowanie kosztów.
  • Planowanie, wdrażanie i mierzenie wyników prowadzonych projektów.
  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektów zgodnie z założonym budżetem.
  • Tworzenie planów i harmonogramów projektów.
  • Prowadzenie kompleksowych projektów instalacji/modernizacji HVAC dla liderów branży detalicznej.
  • Pomiar i kontrola postępu, raportowanie realizacji projektu z uwzględnieniem wszelkich odchyleń (koszty, harmonogram i wymagania jakościowe).
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów w celu zapewnienia pomyślnej realizacji projektu. Regularne aktualizacje statusu i
  • Identyfikacja, zarządzanie i minimalizowanie ryzyk w projekcie.
  • Pozyskiwanie, kontraktowanie i kontrola podwykonawców.
Wymagania (oczekiwane)
  • Zarządzanie budżetem w przedziale 50 000 – 1 milion euro.
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów dotyczących instalacji HVAC/modernizacji HVAC (branża handlowa, usługowa lub biurowa). Dużym atutem będzie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów FM i fit out.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakty biznesowe.
  • Biegła znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodne kontakty na rynku niemieckim.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność współpracy z podwykonawcami oraz zarządzania ich kompetencjami i zasobami.
  • Bardzo dobre umiejętności zarządzania projektami.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
Korzyści dla kandydata
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie nauki języków
  • brak dress code’u
  • inicjatywy dobroczynne
  • Stawiamy na samodzielność i odpowiedzialność.
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Nie boimy się budować od podstaw.
  • Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy, prowokujemy i wykorzystujemy nadarzające się okazje biznesowe.
  • Poszukujemy optymalizacji procesów własnych i naszych klientów.
  • Dofinansowanie benefitów: prywatna opieka medyczna, platforma do nauki języków obcych, karta sportowa, prywatne ubezpieczenie na życie.
  • Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem.
  • Współpracujemy z dużymi międzynarodowymi sieciami handlowymi.
  • Rozwój biznesu na rynkach zagranicznych.
  • elastyczny czas pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • Swobodną atmosferę pracy.
  • ubezpieczenie na życie
  • Myślimy strategicznie, działamy zadaniowo.
  • Samodzielność w działaniu przy wsparciu innych zespołów Sescom.

Sescom oferuje kompleksowe usługi zarządzania obiektami dla sieci handlowych. Świadczymy usługi utrzymania technicznego i optymalizacji punktów

sprzedaży detalicznej w całym cyklu ich życia. W związku z planowanymi projektami poszukujemy osób, które będą nas wspierać w realizacji projektów HVAC na stanowisku Project Managerów.

Chcielibyśmy poszerzyć naszą bazę kierowników projektów o osoby posługujące się biegle językiem niemieckim i angielskim.

Głównym rynkiem, na którym będą działać, jest DACH, szczególnie Niemcy.

Jesteśmy otwarci również na freelancerów, którzy od czasu do czasu wesprą naszą firmę (kilka projektów w ciągu roku).

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj