Black Red White S.A.

Kierownik Salonu Meblowego

Miejsce zatrudnienia
ul. Brzeska 134, Siedlce, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Organizowanie sprawnej obsługi posprzedażnej klientów oraz magazynu
  • Zapewnianie najwyższych standardów sprzedaży i obsługi klientów
  • Czynne uczestnictwo w procesie obsługi klienta
  • Analizowanie sprzedaży zespołu i poszukiwanie możliwości rozwoju
  • Kontrola jakości oferowanych usług oraz płatności
  • Jako Kierownik Salonu będziesz kreował pozytywne doświadczenia zakupowe oraz dbał o satysfakcję klientów, a co za tym idzie realizował cele biznesowe salonu. To także mnogość sytuacji, w których będziesz mógł wykazać się zdolnościami organizacyjnymi oraz umiejętnościami zarządzania personelem.
  • Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich:
  • Utrzymanie ekspozycji towarów zgodnie ze standardami aranżacyjnymi
  • Podnoszenie wiedzy produktowej podległych pracowników
  • Realizacja celów biznesowych salonu
Wymagania (mile widziane)
  • Budujesz sprawne zespoły handlowe
  • Realizujesz cele sprzedażowe i wiesz jak je osiągać
  • Odznaczasz się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi
  • Masz wykształcenie minimum średnie (mile widziane handlowe lub ekonomiczne)
  • Posiadasz doświadczenie w kierowaniu zespołem handlowym
  • Jesteś zorganizowany i odpowiedzialny
  • Realizując cele biznesowe będziesz kierował się wartościami firmowymi
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • Praca w Black Red White to nie tylko wyzwania, ale i korzyści:
  • kawa / herbata
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy
  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, niekwestionowanym liderze branży. Branża meblowa dynamicznie się rozwija, tak aby spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i poznanie ludzi, którzy lubią swoją pracę, to nie pozwól byśmy Ciebie przeoczyli! Cieszymy się, że to właśnie Ty czytasz ogłoszenie – aplikuj w łatwy i szybki sposób:
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Preferencyjne ceny pakietów sportowych Medicover Sport
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • parking dla pracowników
  • Ubezpieczenie grupowe PZU na atrakcyjnych warunkach
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami
O firmie

O nas

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj