BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Kierownik Sekcji Rozwoju

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Hoffmanowej 19, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w podległym obszarze;
  • Realizacja założonych celów i zadań;
  • Zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami.
  • Współpraca i koordynacja działań z innymi Działami Rozwoju w ramach grupy BSH;
  • Zarządzanie pracą zespołu w obszarze Laboratorium;
  • Nadzorowanie terminowości i jakości prac wykonywanych w podległym obszarze;
  • Wdrażanie nowych produktów zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • Planowanie rozwoju kompetencji pracowników;
  • Wdrażanie standardów oraz optymalizacja procesów i kosztów w obszarze;
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków;
  • Gotowości do wyjazdów międzynarodowych.
  • Postawa zorientowana na cel i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i przywódcze oraz nastawienie na współpracę;
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Szeroki pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport i ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie nauki języków obcych, program płatnych poleceń pracowniczych, bonusy na święta, wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, zniżki na sprzęt AGD marek: Bosch, Siemens i na zakupy w firmowym sklepie serwisowym.
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na międzynarodową współpracę, innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • parking dla pracowników
  • System premiowy;
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Przyjazną atmosferę i pomoc Buddy’ego w kompleksowym wdrożeniu;
  • prywatna opieka medyczna