Vollmart24.COM Sp. z o.o.

Kierownik Sklepu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Radomsko (powiat radomszczański), Łódzkie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • Bieżąca kontrola wyglądu sali sprzedażowej, w tym dbałość o powierzony asortyment
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Odpowiedzialność za dostępność asortymentu i ekspozycję towarów
  • Zajmowanie się promocją sklepu oraz dążenie do maksymalizacji zysków
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu
  • Tworzenie szczegółowego harmonogramu dostaw i negocjowanie warunków zawierania umów
  • Kontrolowanie na bieżąco budżetu
  • Zarządzanie zespołem pracowników i sklepem
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe podległego sklepu
  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami
  • Praca z systemem ERP
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętności interpersonalne I komunikatywność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • Umiejętność pracy w oparciu o wyznaczone cele
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra organizacja czasu własnego oraz zespołu
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Posiadanie wiedzy na temat rynku spożywczego
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Stabilność i bezpieczeństwo pracy: zapewniamy umowę o pracę i dbamy o wszystkie niezbędne formalności, wypłacamy zawsze na czas wynagrodzenie i premie miesięczne za realizację wyników
  • Pracę, która ma sens: robimy wszystko, żeby klienci mogli kupować taniej i wiemy, że nasze podejście do biznesu jest interesujące dla producentów z Polski i z UE
  • Dynamikę start-upa: jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą, na której przyszłość pracownicy mają realny wpływ
  • Rozwój osobisty i podnoszenienie kompetencji zawodowych: cenimy każdego pracownika, szkolimy, pomagamy rozwijać się zawodowo, podejmujemy działania aby zapewnić dobre warunki pracy
  • Współpracę z wiarygodnymi partnerami biznesowymi: zaufali nam uznani producenci, m.in. OSM Łowicz, Koral, Olewnik, Dorapol, Plast Team, Brand Distribution, Florentyna, Ren i wielu innych