Totalizator Sportowy

Kierownik Zespołu Inwestycji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Targowa 25, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • nadzorowanie harmonogramów prac, czuwanie nad terminowością realizacji inwestycji i remontów oraz dostaw wyposażenia meblowego i materiałów POS zgodnie z zawartymi umowami,
  • opracowywanie dokumentacji przetargowej,
  • zapewnienie prawidłowej realizacji zadań inwestycyjnych, remontowych oraz związanych z wyposażeniem meblowym i POS punktów sieci sprzedaży i oddziałów,
  • inicjowanie nowych rozwiązań oraz udział w realizacji wprowadzanych zmian merytorycznych i organizacyjnych
  • kierowanie Zespołem Inwestycji w Departamencie Administracji,
  • tworzenie i opiniowanie planów inwestycji i remontów,
  • współtworzenie i nadzór nad realizacją planów rzeczowo-finansowych,
  • współuczestniczenie w odbiorach częściowych i końcowych robót wraz z kontrolą ich jakości,
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem – min. 3 lata,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne),
  • znajomość Prawa Budowlanego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie w przygotowywaniu postępowań zakupowych (mile widziane),
  • prawo jazdy kategorii B.
  • znajomość pakietu MS Office,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • platforma kafeteryjna
  • program emerytalny
  • nasze biura znajdują się w wygodniej lokalizacji, tuż przy Stadionie Narodowym (Blisko Metra linii M2 oraz Dworca Warszawa Wschodnia / Warszawa Stadion).
  • możliwość zdobycia certyfikatów i uprawnień dodatkowych,
  • bilety i wejściówki na wydarzenia sportowe,
  • prywatna opieka medyczna
  • najnowsze narzędzia i technologie,
  • współpracę opartą na podstawie umowy o pracę,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • wolontariat pracowniczy wliczony w czas pracy, spotkania integracyjne,
  • inicjatywy dobroczynne
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie studiów (licencjat/ magister/ podyplomowe/ MBA) oraz szkoleń,
  • rozwój kompetencji miękkich oraz zawodowych poprzez szkolenia stacjonarne, online, webinary, platformę e-learningową,
  • pożyczki mieszkaniowe i remontowe,
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • atrakcyjny system premiowy,
  • firmowa biblioteka
Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 67 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.