GK Farmacol

Konserwator - Elektryk

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
6 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Zapewnienie bieżącej obsługi obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych w tym instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, gazowych, ppoż., itp.
  • Przeprowadzenie modernizacji oraz instalacji nowych urządzeń elektrycznych,
  • Nadzór nad stacją transformatorową,
  • Przyprowadzenie bieżących napraw i sprawne usuwanie zaistniałych awarii,
  • Wykonywanie doraźnych prac stolarskich, ślusarskich i malarskich oraz innych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektów
  • Przeprowadzenie okresowych przeglądów maszyn, urządzeń i sieci elektrycznych,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem całej sieci elektrycznej i wszystkich urządzeń z nią związanych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami,
Wymagania (oczekiwane)
  • Świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń elektrycznych – SEP powyżej 1Kv
  • Czynne prawo jazdy kat. „B”
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność pracy w środowisku MS Windows,
  • Doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, elektronicznych
  • Umiejętność szybkiego reagowania w przypadku awarii,
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie w montażu i konserwacji klimatyzacji, wentylacji oraz innych systemów sanitarnych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do pakietu sportowego, pakietu medycznego, ubezpieczenie grupowe).
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego,
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć

w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.