EPG Sp. z o.o

Konsultant Call Center

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
27,90 - 35,00 PLN Brutto
Godzinowo Umowa zlecenie
Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
Call center
Inne:
Od zaraz
Część etatu
Wakaty: 10
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Umawianie spotkań (konsultant CC Eko Centrum) dotyczących nowych źródeł energii (pompy ciepła, fotowoltaika) – Cold call
Wymagania (oczekiwane)
  • Dyspozycyjność minimum 60 h w miesiącu
  • Lubisz rozmawiać, a nie prowadzić monolog – będziesz w zespole umiejętnie budującym relacje z Klientami
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie w Call Center
Korzyści dla kandydata
  • możliwość pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • elastyczny czas pracy
  • Wsparcie lidera
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Bazę klientów - nie szukasz klientów na własną rękę
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Rozbudowany i intuicyjny system CRM

EPG Sp. z o.o - całkowicie niezależny podmiot, który jest liderem branży fotowoltaicznej na rynku. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych.

Zespół Call Center prowadzi spółka EKO CENTRUM Sp. z o.o. wchodząca w skład grupy. Wśród głównych czynności realizowanych przez Zespół Call Center należący do spółki EKO CENTRUM Sp. z o.o. jest umawianie spotkań z potencjalnym klientem Spółki EPG Sp. z o.o. , która odpowiedzialna jest za dostarczanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie źródeł ciepła (fotowoltaika, pompy ciepła). .Wyróżnia nas dbałość o realizację powierzonych zleceń i budowanie długoterminowych relacji z naszymi klientami . DOŁĄCZ do NAS jeśli poszukujesz zespołu kierującego się partnerstwem, rozwojem oraz elastycznością.