HEBE Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja

Konsultant| Sprzedawca| Renova

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Rembielińska 20, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Przyjmowanie i rozkładanie towaru na półki
  • Profesjonalna obsługa Klientów
  • Kompletowanie zamówień e-commerce
  • Dbanie o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd sklepu
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Doradzanie Klientom przy doborze kosmetyków do pielęgnacji i wizażu
Wymagania (oczekiwane)
  • Angażujesz się w wykonywaną pracę i chcesz się rozwijać
  • Wykazujesz gotowość do pracy bezpośredniej z klientem
  • Tak, jak my stawiasz na pracę zespołową i dobrze się w niej czujesz
  • Dobrze się czujesz w świecie kosmetyków (i chcesz go lepiej poznać)
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • preferencyjne pożyczki
  • konkursy produktowe z nagrodami
  • wolontariat pracowniczy
  • Dla najlepszych program rozwoju talentów i realne szanse na awans - ok. 80% awansów na wyższe stanowiska w firmie to awanse wewnętrzne
  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki
  • Kafeteria benefitów
  • Umowa o pracę bez okresu próbnego
  • Elastyczne godziny pracy
  • MultisportPLUS
  • spotkania integracyjne
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • nagrody jubileuszowe
  • Dopłaty do opieki medycznej i karty Multisport
  • Szeroka gama szkoleń online (m.in. z kosmetologii i obsługi klienta)
  • podwyżka stażowa
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • Stabilizacja finansowa i premia za dobre wyniki
  • kursy i szkolenia
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • kafeteryjny system wyboru benefitów
W tej rekrutacji zobaczysz prawdziwy świat Hebe! Przygotowaliśmy grę, w której wcielisz się w rolę Konsultanta – Sprzedawcy i będziesz mieć okazję zobaczyć jak wygląda praca w naszej drogerii. Aplikuj żeby dowiedzieć się więcej!