Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

Konsultant/ka Baltona La Maison du Luxe

Wynagrodzenie
6 500,00 - 7 700,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów ekspozycji oferowanych produktów.
  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Wiedza produktowa w kategorii ekskluzywnych marek okularów przeciwsłonecznych np. Gucci, YSL, Chloé, Balenciaga czy Alexander McQueen.
  • Promowanie dóbr luksusowych kategorii F&A m.in. marek Furla, Longchamp, Samsonite.
  • Profesjonalna i proaktywna obsługa klienta.
  • Utrzymywanie wizerunku luksusowych marek m.in. Ralph Lauren, Armani, Coach, Michael Kors zgodnie z wytycznymi.
Wymagania (mile widziane)
  • Swobodna komunikacja - zarówno w języku polskim jak i angielskim.
  • Doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze klienta (najlepiej marek konsultacyjnych).
  • Wysoka kultura osobista.
  • Punktualność, ciekawość, motywacja do nauki i wyzwań.
  • Inicjatywa w kontaktach międzyludzkich - wychodzi naprzeciw i z uśmiechem.
  • Rygorystyczne podejście do czystości przestrzeni oraz zasad merchandisingu.
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia z marek Premium - wyjazdowe i stacjonarne.
  • Prywatna opieka medyczna w Medicover z możliwością rozszerzenia o pełną Stomatologię.
  • dofinansowanie nauki języków
  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie zaczynające się od 6500 zł brutto.
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport oraz grupowego ubezpieczenia.
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dobrą podstawę uzupełnimy systemem premiowym - do 1200 zł brutto.
  • Umowę o pracę na pełny etat masz od pierwszego dnia pracy.
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Pracując na pierwszą lub zamykającą zmianę - zapewniamy dojazd taxi.
  • W sezonie przy pełnej frekwencji otrzymasz dodatek 400zł br.
  • kawa / herbata
  • opieka stomatologiczna
  • Za pracę w niedzielę i w święto otrzymasz dodatek - odpowiednio 100zł i 150 zł br.
  • Dofinansowanie wypoczynku oraz Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia z ZFŚS.
  • dofinansowanie wypoczynku
  • elastyczny czas pracy
  • prywatna opieka medyczna

Grupa Baltona na rynku Polskim istnieje już od ponad 78 lat. Jesteśmy operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj