CRH Materials Polska Sp. z o.o.

Kontroler Finansowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Nadzór księgowań i współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym.
  • Raportowanie wyników oraz przygotowywanie analiz finansowych dla celów zarządczych.
  • Uczestnictwo we wdrażanych projektach skarbowych w Grupie.
  • Przygotowywanie prognoz, budżetu i planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń.
  • Optymalizacja procesów raportowania, odpowiedzialność za wybrane obszary w ramach automatyzacji procesów Spółki.
  • Tworzenie i raportowanie kontroli wewnętrznych, okresowo współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi w zakresie obszarów odpowiedzialności.
  • Kontrola rozliczeń wewnątrzgrupowych, uczestnictwo w opracowaniu dokumentacji cen transferowych.
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Język angielski komunikatywny (min. B2).
  • Rzetelność, skrupulatność, samodzielność i dobra organizacja pracy pod presją czasu.
  • Znajomość zagadnień rachunkowości finansowej, zarządczej i analizy finansowej.
  • Dodatkowym atutem będą studia ACCA/CIMA (w trakcie lub skończone).
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Doświadczenie w procesie raportowania, budżetowania i prognozowania.
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe, w tym przynajmniej 1 rok na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie pracy w księgowości.
Korzyści dla kandydata
  • Dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miejscu, w którym dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta
  • światowego grona liderów branży,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Multisport lub Sport i Kultura, zajęcia językowe, dofinansowanie do wypoczynku)
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie - należącej do ścisłego
CRH Materials Polska Sp. z o.o. należąca do irlandzkiego koncernu CRH, obecnie do swojego biura w Warszawie poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko: Młodszy Kontroler Finansowy