Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o.

Kontroler Finansowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

ul. Wiśniowa 6A, Piaseczno (powiat piaseczyński), Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Uczestniczenie w procesie transformacji zapisów księgowych na rachunek P&L zarządczy, nadzorowanie procesu, przygotowywanie raportów pozwalających mapowanie sprawozdań finansowych na sprawozdania zarządcze
  • Udział w procesie przygotowania budżetów, planów wieloletnich
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych i statystycznych na wewnętrzne potrzeby firmy, będących wiarygodną podstawą do podejmowania decyzji
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem systemu budżetowego, dostosowanie systemu do potrzeb użytkowników
  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny zyskowności planowanych działań i założeń budżetowych
  • Kontrolowanie realizacji budżetów, planów i analiza odchyleń
  • Opracowywanie działań naprawczych w procesach biznesowych
Wymagania (oczekiwane)
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość logiki planu kont oraz wiedza dotycząca ewidencjonowania operacji gospodarczych w księgach rachunkowych
  • Znajomość programu Excel oraz systemów finansowo-księgowych
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość systemów klasy BI
  • Doświadczenie na stanowiskach kontrolingowych lub analitycznych
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów budżetowych
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • Umowę dopasowaną do potrzeb.
  • firmowa drużyna sportowa
  • Dostęp do platformy benefitowej (w tym karta Multisport) – każdy znajdzie korzyści dostosowane do swoich potrzeb.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne – stawiamy na ciągłe doskonalenie w wykonywanej pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego – jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł/ła rozwijać się razem z nami.
  • Platforma benefitowa
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej - dbamy o Twoje zdrowie, zapewniając dostęp do profesjonalnej opieki medycznej.
Grupa CMP to nowoczesna sieć placówek oferująca wysokiej jakości opiekę medyczną. Szukamy pasjonatów zdrowia gotowych rozwijać się w przyjaznym środowisku pracy i dołączyć do naszego zespołu. Oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego. Dołącz do nas i pomóż nam dbać o zdrowie pacjentów!My pracujemy z sercem, a Ty? 😊