SKF Polska S.A.

Kontroler Produkcji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Tworzenie raportów w Power Query oraz Power BI
  • Analiza kosztów związanych z procesami produkcyjnymi wraz z analizami odchyleń
  • Przygotowywanie raportów dla potrzeb Kierownictwa Fabryki i Grupy SKF
  • Współpraca z innymi działami
  • Kalkulacja kosztów standardowych wytwarzanych produktów
  • Uczestniczenie w projektach inwestycyjnych
  • Wspólpraca z audytorami
  • Uczestniczenie w procesie finansowego zamknięcia miesiąca
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, rozwinięte umiejetności komunikacyjne, umiejętność pracy zespołowej, silnie rozwinięte zdolności analityczne, terminowość, organizacja pracy na wysokim poziomie
  • Język angielski dobra znajomość w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Wykształcenie - pożądane wyższe ekonomiczne
  • Bardzo dobra znajomość Excel’a z uwzględnieniem Power Query i podstaw Power BI
  • Znajomość procesów finansowych i zagadnień rachunkowych
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • dyżury lekarza w biurze
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie nauki języków

Jesteśmy dostawcą technologii w skali globalnej od 1907 roku.

W Polsce produkcją łożysk zajmujemy się od 1960 roku, początkowo jako Poznańska Fabryka Łożysk Tocznych, a od 1995 roku jako SKF Polska S.A.

Istotny dla nas jest ciągły rozwój w zakresie technologii oraz wiedzy inżynieryjnej.

Fundamentem naszej działalności są ludzie. To dla Was i dzięki Wam działamy.