Wielton Group SSC Sp. z o.o.

Koordynator ds. Optymalizacji Finansowej i Wsparcia Biznesowego

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wspieranie procesów pozyskiwania dotacji i finansowania, pomoc w przygotowaniu wniosków, zarządzanie projektami dotacyjnymi, monitorowanie postępów i sprawozdawczość.
  • Wsparcie obszarów administracji, księgowości i finansów w bieżącej obsłudze dokumentów i procesów, monitorowanie przepływów finansowych. Utrzymywanie porządku w dokumentacji finansowej i administracyjnej, zapewnienie łatwego dostępu do ważnych dokumentów i danych.
  • Wsparcie dla projektów marketingowych: organizacyjne i administracyjne wsparcie dla działań marketingowych, w tym planowanie kampanii, monitorowanie budżetu i koordynacja z zewnętrznymi agencjami lub dostawcami.
  • Raportowanie: Przygotowywanie regularnych raportów finansowych i analiz dla zarządu, umożliwiając im podejmowanie informowanych decyzji.
Wymagania (oczekiwane)
  • Udokumentowane doświadczenie w poprawie procesów finansowych i wsparciu decyzji biznesowych.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Umiejętność ustalania priorytetów i planowania pracy.
  • 3-5 lat na podobnym stanowisku w administracji finansami, księgowości, analizie finansowej, planowaniu i budżetowaniu lub w zarządzaniu projektami.
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego.
  • Codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku i szybki rozwój zawodowy,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • W Grupie Wielton dbamy o przyjazną kulturę i dobre warunki zatrudnienia. Doceniamy współpracę i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Naszym pracownikom zapewniamy m.in.:
  • ubezpieczenie na życie
  • Pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie zajęć sportowych, dodatkowe ubezpieczenie,
  • Możliwość pracy w kontekście międzynarodowym wśród ekspertów w swojej dziedzinie.
  • Możliwość twórczej pracy i wdrażania własnych nowoczesnych rozwiązań w konkretnych obszarach biznesowych,
  • prywatna opieka medyczna

Do nowej spółki w ramach Grupy Wielton - poszukujemy pracowników.

Spółka będzie specjalizowała się w innowacyjnym podejściu do branży transportowej poprzez odkup, renowację, wynajem oraz recykling naczep ciężarowych. Naszym celem jest maksymalizacja wartości naczep używanych, wprowadzając na rynek nowe produkty i jednocześnie promując zrównoważony rozwój. Chcemy łączyć pasję do innowacji z zaangażowaniem w ochronę środowiska, tworząc wartość dodaną dla naszych klientów i społeczności.