ASAJ Sp. z o.o.

Koordynator ds. rozwoju rynku

Miejsce zatrudnienia
ul. Kociewska 26f, Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • negocjowanie warunków handlowych
  • rozwijanie relacji biznesowych z istniejącymi klientami
  • analiza rynku i działań konkurencji
  • realizacja założonych wyników sprzedaży
  • współtworzenie strategii sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz kontraktów handlowych
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność prowadzenia spotkań handlowych
  • znajomość branży elektrotechnicznej elektrotechniczej, energetycznej, budowlanej lub pokrewnej
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w branży elektrotechniczej, energetycznej, budowlanej lub pokrewnej
  • umiejętność budowania i utrzymania kontaktów biznesowych
  • dobra organizacja pracy własnej
Korzyści dla kandydata
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • pracę nastawioną na długofalową współpracę z możliwością rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - specjalistyczne szkolenia, dofinansowanie studiów
  • ubezpieczenie na życie
  • budżet spotkania z kontrahentami
  • spotkania integracyjne
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale
  • duży zakres samodzielności w realizacji zadań
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego - transparentne ścieżki rozwoju kariery
  • program rekomendacji pracowników
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • możliwość pracy zdalnej
  • komputer do użytku prywatnego

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj