Zamet S.A.

Koordynator działu zakupów i gospodarki magazynowej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • budowanie dobrych relacji z kontrahentami
  • nadzór nad poprawną działalnością magazynów
  • udział w realizacji projektów strategicznych Spółki
  • zarządzanie zespołem pracowników – planowanie zadań oraz egzekwowanie ich realizacji
  • udział w wydarzeniach branżowych (targi, konferencje)
  • bieżąca analiza rynku i konkurencji oraz poszerzanie oferty handlowej
  • utrzymanie optymalnych stanów magazynowych towarów
  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • nadzór nad przebiegiem procesów zakupowych, zapewnienie stabilności dostaw
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem
  • znajomość języka angielskiego
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w zakupach i znajomość technik zakupowych
  • dobra, praktyczna znajomość programu Excel
  • wykształcenie wyższe
  • zorientowanie na wyniki
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność myślenia strategicznego i szybkiego podejmowania decyzji
Korzyści dla kandydata
  • Paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
  • Ciekawe projekty na skalę światową,
  • Świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych:
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju w Grupie TDJ,
  • Świadczenia świąteczne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • Piknik dla dzieci naszych pracowników.
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie budowy maszyn dla przemysłu,
  • Ponadto, dzięki temu, że pracujesz w ZAMET, Twoje dzieci będą mogły korzystać z zamkniętych programów TDJ Foundation, obejmujących m.in. edukację zagraniczną, wakacje zagraniczne oraz możliwość udziału w indywidualnych programach rozwoju.
  • Świadczenia i imprezy integracyjne z okazji Dnia Hutnika,
  • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,

Zamet Budowa Maszyn S.A. jest wiodącym w kraju producentem maszyn i urządzeń dla hutnictwa oraz przetwórstwa metali, zarówno przemysłu metali żelaznych, jak i nieżelaznych.

Zamet Budowa Maszyn S.A. jest częścią notowanej na warszawskiej GPW, Grupy Kapitałowej Zamet, w skład której wchodzą: Zamet S.A. (spółka dominująca, centrum usług wspólnych dla spółek produkcyjnych) oraz spółki produkcyjne: Zamet Industry oraz Zamet Budowa Maszyn.