DEKA-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Koordynator / Koordynatorka magazynu e -commerce

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Teresin (powiat sochaczewski), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Bezpośredni kontakt z klientami w celu ustalenia wymagań i oczekiwań dotyczących projektu
  • Administrowanie systemami WMS, wykorzystywanymi w procesach magazynowych,
  • Współpraca z kadrą zarządzającą
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników ilościowych i jakościowych
  • Odpowiedzialność za obsługę dedykowanego klienta/klientów oraz realizacja zadań w oparciu o ustalone cele
  • Tworzenie raportów i analiz danych dotyczących wydajności zespołu oraz innych wskazanych parametrów
  • Zarządzanie zespołem pracowników
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office – warunek konieczny
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w grupie
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych: zdolności do ustalania priorytetów i zarządzania czasem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w E-Commerce: kandydat powinien posiadać co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze e-Commerce
Wymagania (mile widziane)
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
Korzyści dla kandydata
  • Pracę stałą,
  • spotkania integracyjne
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Program poleceń pracowników,
  • Pracę w systemie zmianowym,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne,
  • Dobrą atmosferę w pracy,
  • Udział w inicjatywach dobroczynnych.

DEKA-TRANS Sp. z o.o. z siedzibą w Radonicach, Radonice 46b, 05-870 Błonie to dynamicznie rozwijająca się firma logistyczna, podążająca za potrzebami swojego zespołu oraz Klientów. Jeżeli nie boisz się wyzwań i chcesz doskonalić procesy magazynowe z nami - dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko Koordynator / Koordynatorka magazynu e -commerce w Teresinie