ENERGIX POLSKA sp. z o.o.

Koordynator projektów w obszarze odnawialnych źródeł energii

Miejsce zatrudnienia
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wakaty: 2
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wykonywanie wstępnych analiz oraz opracowywanie koncepcji technicznych farm wiatrowych i Fotowoltaicznych za pomocą programów GIS lub pokrewnych
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu komunikacji ze wszystkimi stronami zaangażowanymi w projekty
  • Pomoc przy realizacji, nowych projektów farm fotowoltaicznych i wiatrowych, od etapu pozyskania gruntów do uzyskania Pozwolenia na Budowę od strony formalnej, technicznej i finansowej
  • Pomoc przy analizach gruntów pod lokalizację farm wiatrowych i fotowoltaicznych
  • Wsparcie kierownika projektu w zakresie procesu projektowego
  • Poszukujemy Koordynatora do pracy na terenie województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego
  • Praca w programach Autocad lub pokrewnych
  • Pomoc przy koordynowaniu procedur administracyjnych, przyłączeniowych związanych z realizacją inwestycji
  • Negocjacje umów z właścicielami gruntów
  • Udział w opracowaniu dokumentacji oraz analiz
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy
Wymagania (mile widziane)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży na terenie Polski
  • Dobra znajomość AutoCad oraz GIS lub pokrewne
  • Znajomość procesu budowlanego
  • Znajomość podstawowych zagadnień energetycznych
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność
  • Komunikatywność; umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy ( umiejętność planowania , koordynacji działań , umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, skrupulatność);
  • Umiejętność identyfikacji problemów oraz identyfikacji i wdrażania działań zapobiegawczych
  • min 1 rok doświadczenie na stanowisku koordynatora projektów
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w międzynarodowym środowisku pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon, samochód służbowy
  • Opiekę medyczną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
O firmie

Międzynarodowy inwestor z sektora energii odnawialnej.

Energix Polska zbudowała i przyłączyła do sieci projekty farm wiatrowych o łącznej mocy 300,6 MW, w tym, pierwszą co do wielkości farmę wiatrową w Polsce. Energix Polska jest także właścicielem portfela projektów farm wiatrowych w trakcie budowy o łącznej mocy do 11,85 MW. Firma rozwija także projekty wiatrowe i fotowoltaiczne o łącznej mocy powyżej 670 MW.

Dołącz do nas!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj