Grupa Eurozet

Koordynator/ka ds. Administracji Personalnej i Płac

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Żurawia 8, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • tworzenie, wdrażanie oraz aktualizowanie regulaminów i procedur zgodnie z bieżącymi potrzebami Spółki;
  • przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących spraw kadrowo-płacowych na wewnętrzne potrzeby organizacji;
  • odpowiedzialność za terminowość i zgodność działań zespołu z obowiązującymi przepisami prawa, procedurami i standardami;
  • sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów oraz prowadzenie korespondencji z instytucjami;
  • udział w prowadzonych projektach z obszaru HR;
  • koordynowanie pracy podległego zespołu oraz nadzór nad poprawnością prowadzenia spraw kadrowo-płacowych w firmie;
  • rekomendowanie i wdrażanie nowoczesnych standardów związanych z obsługą kadrową i płacową pracowników oraz współpracowników;
  • wsparcie merytoryczne podległych pracowników oraz Kadry Zarządzającej;
  • reprezentowanie działu w trakcie kontroli wewnętrznych i zewnętrznych.
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie w zarzadzaniu zespołem;
  • umiejętność motywowania zespołu oraz efektywnego delegowania zadań;
  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy w zakresie kadrowo-płacowym;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu, terminowości, dokładności i odpowiedzialności;
  • praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych;
  • pozytywne nastawienie, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – szczególnie MS Excel;
  • bardzo dobra znajomość przepisów: prawa pracy, w tym ubezpieczeń społecznych; podatku dochodowego od os. fizycznych oraz aktualnych przepisów wykonawczych itd.;
Wymagania (mile widziane)
znajomość systemu TETA.
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowe dni wolne od pracy;
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop
  • prywatna opieka medyczna
  • współpracę z pozytywnym i zaangażowanym zespołem, na który zawsze możesz liczyć 😊;
  • pracę w doskonale rozpoznawalnej firmie z branży mediowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych ciekawych doświadczeń zawodowych;
  • pracę w systemie hybrydowym.
  • pakiet zniżek firmowych;
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • prywatną opiekę medyczną;
  • ubezpieczenie na życie
  • dostęp do platformy elearningowej;
  • udział w interesujących i nowatorskich projektach HR;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie;
  • brak dress code’u
  • możliwość pracy zdalnej
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość zamówienia karty sportowej dla Ciebie i osoby towarzyszącej;
  • program poleceń – możliwość uzyskania nagrody finansowej za skuteczną rekomendację znajomego do pracy;
Grupa Eurozet to wspólny szyld połączonych zespołów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory (GRA). Portfolio nowej grupy radiowej tworzy 9 stacji z TOP20 najczęściej słuchanych rozgłośni w Polsce: Radio ZET, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus. Grupa Eurozet to także serwisy internetowe, m.in. tokfm.pl, radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl, radiopogoda.pl, zloteprzeboje.pl i rockradio.pl oraz serwis podcastowo-muzyczny Tuba.