TelForceOne S.A.

Księgowa/ Księgowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Krakowska 119, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • obsługa rozrachunków handlowych, uzgodnienia kont z księgą główną, potwierdzenia sald
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • księgowanie list płac
  • sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych (m.in. JPK_VAT, CIT, PCC) oraz obowiązkowych sprawozdań zewnętrznych (m.in. GUS)
  • księgowanie dokumentów zakupu kosztowego i towarowego
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • wspomaganie głównego księgowego w czynnościach i zadaniach realizowanych przez dział finansowo-księgowy
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • obsługa rozrachunków z pracownikami
Wymagania (oczekiwane)
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych, bieżąca orientacja w zmianach przepisów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w biurze rachunkowym)
  • umiejętność dostrzegania nieprawidłowości i reagowanie na nie
  • wykształcenie kierunkowe (mile widziane: ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • mile widziana znajomość programu Comarch XL, WF-Mag, WF-FaKir
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • spotkania integracyjne
  • pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest liderem w swojej branży
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • uczestnictwo w ciekawych projektach z zakresu księgowości
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • brak dress code’u
Tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która z odwagą i pasją wspiera biznes swoich partnerów, dostarczając najnowszych rozwiązań z zakresu mobilnych technologii. Naszym celem jest zwiększenie siły i skuteczności, dzięki rozszerzeniu kompetencji do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.