BZK & Wspólnicy

Kucharz / Kucharka (restauracja hotelowa)

Miejsce zatrudnienia
ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Gastronomia
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Współudział w tworzeniu menu - adekwatnego do obowiązujących trendów.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości.
  • Zapewnienie czystości naczyń i sprzętu kuchennego.
  • Dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny.
  • Przygotowywanie potraw z karty menu.
Wymagania (mile widziane)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość kuchni polskiej tradycyjnej oraz kuchni międzynarodowej.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Ważne badania sanepidowskie.
  • Entuzjazm i zapał do pracy.
  • Dyspozycyjność.
  • Ukierunkowanie na jakość oraz wysoka kultura osobista.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
  • Szkolenia.
  • Pracę u boku doświadczonego szefa kuchni.
  • Pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia w formie dogodnej dla pracownika.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Zmianowy system pracy.

HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Aranżacja wnętrza w hotelu nawiązuje do stylu wnętrzarstwa rodem z początku XX wieku. Występują więc tu elementy secesyjne i detale Art Deco.

Wystrój na poszczególnych piętrach hotelu jest pomyślany według przemijających pór roku: wiosny, lata, jesieni, zimy. Dzięki temu każdy nocleg w naszych progach, będzie niezapomnianą przygodą. Ponadto obiekt otacza malowniczy ogród z bezpośrednim dostępem do zejścia nad samą rzekę.

To malownicze położenie w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług i bogatym zapleczem, oprócz zapewnienia komfortowych noclegów, pozwalają również zorganizować w naszym obiekcie wieczór panieński, wesele czy konferencję.

Do dyspozycji gości hotelowych są: restauracja, sale konferencyjne, sale weselne, spa

Czterogwiazdkowy Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje obecnie pracowników na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj