NAPIFERYN BIOTECH SP Z O O

Laborant / Laborantka

Miejsce zatrudnienia
ul. Stanisława Dubois 114, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • opracowywanie wyników badań i sporządzanie raportów z wykonanych analiz,
  • udział w utrzymaniu systemu zarządzania obowiązującego w firmie NapiFeryn BioTech - praca w systemie HACCP, GMP,
  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych i funkcjonalnych: surowców, produktu gotowego, półproduktów oraz interpretacja otrzymanych wyników,
  • obsługa urządzeń kontrolno – pomiarowych i pozostałego sprzętu laboratoryjnego, m.in. wagosuszarka, spektrofotometr, HPLC, ekstraktor, system Kjeldahl'a (mineralizator, destylator),
  • ocena sensoryczna nowych receptur produktów ze zwiększoną zawartością białka np. jogurty, bezy, batony, napoje.
  • nadzór nad obiegiem prób w pracowni analitycznej,
  • udział w opracowaniu, wdrażaniu i walidacji nowych metod badawczych,
  • przygotowywanie odczynników chemicznych,
Wymagania (oczekiwane)
  • Nie masz bogatego doświadczenia zawodowego? Przekonaj nas swoimi atutami!
  • znajomość pracy w systemie HACCP, GMP/GHP,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,
  • Mile widziane:
  • praktyczna znajomość technik fizykochemicznych,
  • umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • bardzo dobra samoorganizacja i umiejętność planowania zadań,
  • precyzja, dokładność i rzetelność wykonywanej pracy,
  • doświadczenie w analizach białek roślinnych będzie dodatkowym atutem.
  • ambicja i chęci do samorozwoju, umiejętność logicznego myślenia,
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym z wykorzystaniem metod chromatograficznych lub klasycznych,
  • Wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki: technologia żywności, biotechnologia, chemia lub pokrewne),
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz otwartości na nowe wyzwania.
Korzyści dla kandydata
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • elastyczne godziny pracy,
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • pracę w gronie dynamicznych i pozytywnych osób,
  • prywatna opieka medyczna
  • pyszną kawę i herbatę,
  • Zdobycie doświadczenia w branży biotechnologicznej,
  • warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu,
  • paczki świąteczne
  • brak dress code’u,
  • wyzwania, w których można się wykazać i mieć wpływ na kierunek rozwoju firmy,
  • dofinansowanie nauki języków
  • darmowy duży parking,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • parking dla pracowników
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • paczki świąteczne.
  • dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia zdrowotnego oraz nauki języka angielskiego,
  • brak dress code’u
  • przyjazną atmosferę pracy,

Firma NapiFeryn BioTech Sp. z o.o. to firma technologiczna, która skupia się na prowadzeniu działalności badawczo–rozwojowej. Celem firmy jest opracowanie i skomercjalizowanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie biotechnologii, szczególnie ukierunkowanych na branże produkcji białek, z wykorzystaniem roślin oleistych, głównie rzepaku.

NapiFeryn BioTech Sp. z o.o. jest pierwszą firmą z regionu łódzkiego, która otrzymała prestiżowe wyróżnienie z programu Instrument dla MŚP w ramach unijnego programu Horyzont 2020.

Siedziba firmy mieści się w BioNanoParku w Łodzi.

W związku z dynamicznym rozwojem firma NapiFeryn BioTech Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Laboratoryjny

(Dział Analiz)

Zainteresowanych zapraszamy do wysłania CV bezpośrednio przez Pracuj.pl.

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj