Agri Plus

Lekarz weterynarii

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
Rolnictwo i ogrodnictwo
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola parametrów produkcyjnych
  • Nadzór produkcyjny
  • Nadzór nad zdrowiem zwierząt na fermach
Wymagania (oczekiwane)
  • Chęć rozwoju
  • Dyplom lekarza weterynarii
  • Gotowość do pracy na terenie woj. łódzkiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie się w realizację powierzonych zadań
  • Chęć związania swojej kariery zawodowej z hodowlą trzody chlewnej
  • Zdolności organizacyjne
Korzyści dla kandydata
  • Imprezy integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w ramach dofinansowania do: zajęć sportowych, wypoczynku i świąt
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności, uprawnień i doświadczeń
  • Karty lunchowe
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Umowę o pracę w grupie będącej krajowym liderem w sektorze produkcji żywności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i wyników
  • prywatna opieka medyczna
Agri Plus jest wiodącym producentem trzody chlewnej w Polsce. Działalność Spółki obejmuje zintegrowaną z działem trzody chlewnej produkcję roślinną i produkcję pasz. W ramach Agri Plus Sp. z o.o. jest również Oddział Drobiarski, którego celem jest uzyskiwanie najwyższej jakości żywca drobiowego przy jednoczesnym zachowaniu troski o środowisko naturalne. Priorytetem Firmy jest harmonijna współpraca z gospodarstwami rodzinnymi, których hodowle stanowią najważniejszą część naszej działalności. Działalność Agri Plus swoim zasięgiem obejmuje teren prawie całej Polski.