BMZ Poland Sp. z o.o.

Lider Logistyki

Miejsce zatrudnienia
ul. Alberta Einsteina 9, Gliwice, Śląskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • monitorowanie realizacji i odpowiedzialność za osiągnięcie celów działu logistyki
  • koordynowanie pracy zespołu
  • czynny udział w uruchamianiu nowych procesów logistycznych
  • monitorowanie standardów pracy zespołu, skuteczności i jakości oraz podejmowaniem działań naprawczych oraz zapobiegawczych
  • efektywne zarządzanie zespołem
Wymagania (mile widziane)
  • dobra znajomość podstawowych procesów produkcyjnych i magazynowych
  • wiedza z zakresu przepływów logistycznych
  • nastawienie na realizację celów
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywność i szybkość uczenia się
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy ze skanerem
  • znajomość systemu ERP oraz pakietu MS Office (Excel, Word)
Korzyści dla kandydata
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • napoje
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Rozwój - pracują u nas prawdziwi profesjonaliści, jest się od kogo uczyć! Mamy też programy szkoleniowe oraz darmową naukę języków obcych (Yes, we do!). Każdy może również wziąć udział w dodatkowych projektach lub inicjatywach.
  • Atmosfera - razem tworzymy zgrany zespół. Energia i zaangażowanie z jakimi zaczynamy każdy dzień tworzą unikalną atmosferę. Wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy. Organizujemy wspólne imprezy, wypady za miasto i wycieczki rowerowe. Wspólnie tworzymy naszą organizację. Lubimy razem pracować, uczyć się i relaksować. To my napędzamy firmę. Dołącz do Nas!
  • firmowa drużyna sportowa
  • Sport / Ebike - relaks i hobby naszego zespołu to ważna sprawa. Pomożemy Ci rozwinąć lub rozpocząć przygodę ze sportem oferując kartę Multisport. Zaprosimy na wycieczkę rowerową a nawet pożyczymy Ci rower. Nie zwykły rower – lecz elektryczny (E-bike). Pożyczymy na weekend lub tydzień. Jazda na takim rowerze zapewnia niecodzienne wrażenia i jest zdecydowanie warta polecenia!
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dynamiczne środowisko - rynek baterii litowo-jonowych, na którym działamy rośnie w tempie ok. 25 proc. rocznie. To sprawia że stale opracowujemy nowe, innowacyjne rozwiązania. Realizujemy ponad 250 projektów rocznie w Niemczech, Polsce, Francji, USA, Chinach i Japonii. Tych kilka danych to już nie tylko obietnica lecz realna perspektywa pracy w różnorodnym, dynamicznym i rozwojowym środowisku.
  • prywatna opieka medyczna
  • firmowa biblioteka

Grupa BMZ to wiodący na świecie dostawca inteligentnych systemów zasilania i magazynowania energii opartych o technologię litowo-jonową. Znaczącą rolę w grupie pełni BMZ Poland z Gliwic. Polska filia rozwija się dynamicznie od 2010 roku i obecnie zatrudnia ponad 800 pracowników. Firma dostarcza baterie do elektronarzędzi, narzędzi ogrodniczych, autobusów elektrycznych, rowerów oraz skuterów elektrycznych, aplikacji medycznych i wielu innych produktów. BMZ Poland nie tylko produkuje baterie, ale również je projektuje i rozwija w dziale Badań i Rozwoju. BMZ Poland zajmuje się także popularyzacją zastosowań technologii litowo–jonowej jako organizator międzynarodowej konferencji pt. Battery Experts Forum.

Grupa BMZ zlokalizowana jest na całym świecie. Posiada biura i fabryki w Niemczech, Chinach, USA, Francji, Polsce oraz w Japonii. Dzięki wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii współpracuje z wiodącymi światowymi markami. Fabryki baterii w Gliwicach oraz w Karlstein są jednymi z najbardziej nowoczesnych w Europie.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj