Dealz Poland Sp. z o.o.

Lider Zmiany

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. aleja Jana Pawła II 1F, Starogard Gdański (powiat starogardzki), Pomorskie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Dbanie o towar przechowywany w magazynie,
  • Wspieranie Kierownika w bieżącej pracy i realizacji celów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie oraz uczestniczenie w inwentaryzacji.
  • Zapewnianie zgodnej ze standardami ekspozycji towarów oraz dbanie o porządek i wizerunek sklepu,
  • Profesjonalna obsługa Klienta,
  • Organizacja pracy sklepu w trakcie prowadzenia zmiany,
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętności pracy w zespole i przekazywania zadań do wykonania,
  • Braku przeciwwskazań do pracy w sklepie,
  • Wspierania kierownika oraz zastępcy kierownika w codziennych obowiązkach,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz doświadczenia w prowadzeniu zmiany – minimum rok,
  • Zaangażowania, odpowiedzialności i entuzjazmu,
  • Gotowości do pracy w równoważnym systemie czasu pracy.
Korzyści dla kandydata
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • kawa / herbata
  • Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Wynagrodzenie na czas,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Gwarantujemy umowę o pracę,
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • Pracę w przyjaznym zespole!

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich blisko 200, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!