GRYCAN

Magazynier

Wynagrodzenie
32,00 - 37,00 PLN Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
ul. Kwitnącej Wiśni, Majdan (powiat otwocki), Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 2
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Do naszego Magazynu Surowców, Opakowań i Wyrobów Gotowych w Zakładzie Produkcyjnym w Majdanie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier-Operator Wózka Widłowego

Zakres obowiązków:

• kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego

• rozmieszczanie towarów w magazynie

• kompletacja zamówień

• dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej, praca w systemie ERP

Wymagania (oczekiwane)

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

• badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych

• samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Korzyści dla kandydata

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• ciepły posiłek regeneracyjny na każdej zmianie

• praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym: godz.6:00-14:00 i 14:00-22:00

• ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, świadczenia socjalne

•  pracę w dobrej, przyjaznej atmosferze

Marka Grycan jest obecna na polskim rynku od 2004 roku. Dziś jesteśmy liderem na rynku lodów familijnych i najbardziej rozpoznawalną marką rodzinną w Polsce.

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?