Bricoman Polska Sp. z o.o.

Magazynier

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Europejska 125, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Zapewnienie ilościowej i jakościowej kontroli dostaw
  • Zapewnienie sprawnego przepływu towarów przez Magazyn
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu towarów z Magazynu do Sklepu
  • Dbanie o dział
Wymagania (oczekiwane)
  • Nie masz problemu z obsługą komputera
  • Dobrze organizujesz swoją pracę
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w magazynie
  • Dbasz o szczegóły i jesteś skrupulatny
Wymagania (mile widziane)
Posiadasz uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych
Korzyści dla kandydata
  • program rekomendacji pracowników
  • Akcjonariat pracowniczy
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Bony na święta
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Karta Multisport
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Możliwość uczestniczenia w programach rozwojowych
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Rabat pracowniczy
  • Smartfon, również do użytku prywatnego
  • dofinansowanie nauki języków
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony już po 6 miesiącach
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Wczasy pod gruszą
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Prywatna opieka medyczna (podstawowy pakiet w całości opłacany przez pracodawcę)