Diebold Nixdorf

Magazynier

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Nadarzyn (powiat pruszkowski), Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Identyfikacja zwrotów, weryfikacja dołączonej dokumentacji
  • Segregacja towaru, weryfikacja dostaw pod kątem ukrytych uszkodzeń i rozbieżności ilościowych i/lub jakościowych
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Kompletacja i pakowanie towaru do wysyłek
  • Przyjmowanie towaru na magazyn
  • Zapewnienie obsługi operacyjnej magazynu
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Magazynowanie towarów zgodnie ze standardami Firmy
  • Odpowiedzialność za wysyłkę, odbiór towaru na magazyn zgodnie z polityką i procedurami firmy
  • Przeprowadzenie cyklicznych inwentaryzacji na magazynie
  • Utrzymanie porządku na magazynie (szkolenia 2-3 miesiące ul. Działkowa 121, Warszawa; docelowa lokalizacja - Nadarzyn).
  • Odpowiedzialność za uporządkowane magazynowanie i sprawny przepływ zarówno przychodzących, jak i wychodzących materiałów / sprzętu; aktualizacja wymaganej dokumentacji/raportów w miarę przyjmowania, anulowania lub ponownego zamawiania przesyłek
Wymagania (oczekiwane)
Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego oraz prawo jazdy kat. B
Korzyści dla kandydata
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Program szkoleniowy od pierwszego dnia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atmosferę wsparcia i współpracy w naszych zespołach
  • Szeroki zakres benefitów,
  • Program poleceń pracowniczych.
  • program rekomendacji pracowników
  • Dostęp do platform szkoleniowych,
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwości rozwoju (ścieżki kariery, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia, uczestnictwo w dodatkowych projektach)
  • prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie,
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy,
  • Kartę Multisport,
Expect more. Connect more. Dołącz do Diebold Nixdorf - jesteśmy czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności na świecie. Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych. Wśród naszych klientów znajdują się banki i instytucje finansowe, sieci handlowe, sieci paliwowe, centra logistyczne i rozliczeniowe zlokalizowane na całym świecie.