Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

Magazynier - Baltona

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
28,50 - 35,00 PLN Brutto
Godzinowo Umowa zlecenie
ul. Wolności 90, Ożarowice (powiat tarnogórski), Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Wakaty: 2
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Przyjmowanie towaru na magazyn.
  • Komplementacja zamówień zgodnie z otrzymanymi dokumentami.
  • Zapewnienie realizacji procedur bezpieczeństwa wymaganych w Porcie Lotniczym.
  • Dostarczanie zamówień do klienta wewnętrznego (punkty handlowe Grupy Baltona na lotnisku).
  • Realizacja bieżących prac magazynowych (inwentaryzacje, dbanie o porządek na magazynie).
Wymagania (oczekiwane)
  • Entuzjazm i empatię w codziennej pracy.
  • Dokładność i systematyczność w realizowaniu codziennych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy i święta).
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy.
Wymagania (mile widziane)
Wcześniejsze doświadczenie w pracy magazynowej.
Korzyści dla kandydata
  • Stabilna praca w wyjątkowej atmosferze lotniska.
  • Atrakcyjny system premiowym.
  • parking dla pracowników
  • kawa / herbata
  • Stabilny, miesięczny grafik, który uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby.
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
O firmie

Kim jesteśmy?

Grupa Baltona na rynku Polskim istnieje już od 77 lat. Jesteśmy operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Grupa Baltona w Porcie Lotniczym Katowice poszukuje do swojego zespołu Magazyniera.

Jeżeli umiesz pracować zespołowo, a logistyka to Twoja pasja – dołącz do nas!