EAGLE RECRUITMENT GROUP

Magazynier - Pracownik magazynowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
6 200,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Nadarzyn (powiat pruszkowski), Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Weryfikowanie dokumentów magazynowych (uzyskanie pokwitowania i przekazanie dokumentów do administracji)
  • Dbanie o powierzony sprzęt (przeglądy wózków widłowych, zgłaszanie usterek, organizowanie napraw)
  • Obsługa wózka widłowego
  • Prezentowanie asortymentu oraz wydawanie towaru klientom
  • Przyjmowanie i oznaczanie towaru kodami kreskowymi (praca ze skanerem)
  • Rozładunek i załadunek dostaw
Wymagania (oczekiwane)
  • Uprawnienia UDT
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Doświadczenie na stanowisku Magazyniera
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Korzyści dla kandydata
  • Pracę na jedną zmianę
  • Stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Stałe wynagrodzenie zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby
  • Pełne wsparcie i wprowadzenie w przyszłe obowiązki
  • Dodatkową premię wypłacaną miesięcznie
  • Szkolenia w zakresie uprawnień (uprawnienia na wózki widłowe)