Solid Security Sp. z o.o.

Magazynier - SSWIN, CCTV, KD

Miejsce zatrudnienia
ul. Szyszkowa 20, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • Realizacja przyjęć dostaw na magazyn techniczny
  • Codzienna kompletacja urządzeń w oparciu o specyfikację magazynową WZ
  • Udział w regularnych inwentaryzacjach
  • Utrzymanie porządku na magazynie
  • Codzienna obsługa wydań sprzętu technikom z zachowaniem najwyższej uwagi
  • Przygotowywanie przesyłek do magazynu centralnego z zachowaniem reżimów bezpieczeństwa sprzętu
  • Obsługa firm spedycyjnych (kontrola stanu przesyłek)
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy na magazynie technicznym (mile widziane)
  • Swobodna praca na komputerze
  • Samodzielność i łatwość podejmowania szybkich decyzji
  • Otwartość na nowe rozwiązania i naukę
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • Absolwenci szkół średnich i wyższych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość urządzeń SSWIN, CCTV i KD
Korzyści dla kandydata
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Profesjonalne szkolenia przez wykwalifikowaną kadrę również w Centrali Firmy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w nowym magazynie przy Szyszkowej w Warszawie w godzinach 7-15, 8-16 i 9-17
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym w firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • Możliwość rozwoju wewnątrz Firmy po przez transparentne szczeble kariery
  • Pewne wynagrodzenie co miesiąc
Jesteś absolwentem szkół technicznych, logistycznych lub jesteś w trakcie nauki w systemie zaocznym lub wieczorowym? Masz doświadczenie w pracy na magazynie technicznym w szczególności w branży Security ? Lubisz pracować z ludźmi i nie boisz się wprowadzać nowych rozwiązań? Jeśli odpowiedź brzmi TAK to szukamy właśnie Ciebie! Już teraz zgłoś swoją kandydaturę i spotkaj się z nami.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj